چرا فروشگاه مبلمان کتولی ؟

چرا مبلمان کتولی ؟

فروشگاه آینترنتی مبلمان کتولی دارای مجوز رسمی دولتی برای فروش اینترنتی همراه با دو ستاره و نماد وزارت فرهنگ و ارشاد ، متصل به شبکه بانکی شتاب می باشد و همینطور سفارشات را سریع به تمام نقاط کشور ارسال می کند ، همه محصولات با تصویر سایت آن انطباق دارد، قبل از  خرید می توانید با کارشناسان مجرب ما صحبت کنید و مشاوره بگیرید ، محصولات این فروشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش دارد ،این فروشگاه اینترنتی از امنیت بین المللی اطلاعات و هویت فروشگاه و مشتریان برخوردار است .

مجوز رسمی دولتی برای فروش اینترنتی همراه با دو ستاره

وب سایت فروشگاه "مبلمان کتولی" دارای مجوز فروش در فضای مجازی می باشد که این مجوز توسط " وزارت صنعت،معدن و تجارت " صادر گردیده است. برای استعلام سایت فروشگاه مبلمان کتولی می توانید به پورتال سازمان " ای نماد " مراجعه نمایید و در آنجا سایت "مبلمان کتولی" استعلام نمایید.

نماد وزارت فرهنگ و ارشاد

فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی دارای مجوز از"وزارت فرهنگ و ارشاد"به عنوان رسانه بر خط ، هویت و محتوای سایت را برای فعالیت احراز می نماید. برای استعلام سایت مبلمان کتولی می توانید به پورتال سازمان " ساماندهی" مراجعه نمایید و در آنجا سایت "مبلمان کتولی" استعلام نمایید.

متصل به شبکه بانکی شتاب

فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی دارای مجوز پرداخت آنلاین از شبکه شتاب بانکی جمهوری اسلامی ایران می باشد. دریافت کد رهگیری بانکی در صورت پرداخت آنلاین و واریز به حساب و امکان پیگیری از طریق بانک. لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی طرف قرارداد با بانک ملت می باشد.

ارسال سریع سفارشات به تمام نقاط کشور

فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی امکان ارسال سریع به تمامی نقاط ایران را دارد.خریداران میتوانند با انتخاب روش های ارسال کالا که شامل باربری، پست، تیپاکس انتخاب کنند.فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی امکان ارسال سریع به تمامی نقاط ایران را دارد.خریداران میتوانند با انتخاب روش های ارسال کالا که شامل باربری، پست، تیپاکس انتخاب کنند.

انطباق محصول با تصویر سایت

محصولی که شما از سایت فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی خریداری می کنید منطبق با تصویر در سایت برای شما ارسال می شود. فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی به شما حق اعتراض می دهد، اگر در صورتی که محصول ارسالی با تصویر سایت یکی نباشد.

راهنمای خرید با کارشناسان مجرب قبل از خرید

امکان مشاوره از طریق: تلفن ثابت،واتس اپ،اینستاگرام ، تلگرام  و ... با مشاورین مجرب فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی. مشاوره در خصوص محصول قبل از خرید با کارشناسان مجرب  فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی .

گارانتی و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش در هر مجموعه ای ساختار اساسی آن مجموعه را تشکیل داده و نمایان گر اصالت و تجربه آن گروه در ارائه صحیح خدمات مربوطه می باشد. محصولات فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی با توجه به تنوع آنها ، هر یک دارای میزان گارانتی متفاوتی است که از یک سال تا سه سال متغییر می باشند. لذا شما می توانید در صورت وجود هرگونه اشکال در محصولات ارسالی و با توجه به برگه گارانتی محصول، که در هنگام تحویل کالا دریافت نموده اید، مراتب را هر چه سریعتر به ما اطلاع دهید.
بعضی از کالاها که مرتبط به کارخانجات صاحب نام در سطح کشور می باشند خود مستقیما در ارائه خدمات پس از فروش محصولات، وارد عمل گردیده و مشتریان می توانند با شماره تماسهایی که در برگه گارانتی آن محصول ذکر گردیده است تماس حاصل نمایند.
بدیهی است در صورت عدم پاسخ گویی مناسب از طرف هریک از آنها، فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی خود مسئولیت پیگیری و ارائه خدمات گارانتی را بر عهده خواهد گرفت.

امنیت بین المللی اطلاعات و هویت فروشگاه و مشتریان

Secure Socket Layer یا همان SSL، یک تکنولوژی استاندارد و به ثبت رسیده برای تأمین ارتباطی امن بین یک وب سرور و یک مرورگر اینترنت است. این ارتباط امن از تمامی اطلاعاتی که ما بین وب سرور و مرورگر اینترنت (کاربر) انتقال می یابد، محافظت می کند تا این داده ها به صورت محرمانه و دست نخورده باقی بماند.
SSL یک استاندارد فنی است و توسط میلیونها وب سایت در سراسر جهان برای برقراری امنیت انتقال اطلاعات استفاده می شود. برای اینکه یک وب سایت بتواند ارتباطی امن داشته باشد نیاز به یک گواهینامه SSL دارد .

  • گرگان ، خیابان بهشتی ، روبروی بهشت 14
  • 017-32148781
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 مقایسه
0 علاقه مندی ها
حساب کاربری من