داستان ما

فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی

در فروشگاه اینترنتی مبلمان کتولی با اهدافی نو و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت دیجیتال نهادیم و تلاش می‌کنیم در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانیم. یکی از مهمترین اصول ما پیش بینی اولویت‌های مشتریان و فراتر رفتن از انتظارات آنها است.
فروشگاه کتولی به عنوان زیرمجموعه مبلمان کتولی از بدو شکل گیری خود بر آن بوده که ﺑـﺎ ﺑﻬـﺮه ﮔﯿـﺮی از ﺗـﻮان ﻋﻤﻠـﯽ و ﺗﺠﺮﺑـﻪ و دانش ﻣﺘﺨﺼﺼـﯿﻦ ضمن دستیابی به ﺷﻨﺎﺧﺖ صحیح از ﻧﯿﺎزﻫﺎی خریداران، با بهره گیری از روش‌های کارآمد ، محصولات با اصالت و ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺎﻻ را در اﺧﺘﯿﺎر خریداران ﺧﻮد ﻗﺮار دﻫﺪ. در گام نخست مبلمان اداری ، مبلمان خانگی و فست فود رستورانی، سبد کالایی این مجموعه را تشکیل می دهند.
سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد بین‌المللی تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.
فروشگاه کتولی می‌کوشد با ارائه نقد و بررسی تخصصی محصولات و مقالات مفید، انتخاب را برای مشتریان راحت تر کرده و کمک کند تا مشتریان بهترین انتخاب را داشته باشند. همچنین در بخش بلاگ فروشگاه می‌کوشیم تا کاربران در جریان جدیدترین نوآوری های طراحی داخلی، اخبار مبلمان ، مقالات راهنمای خرید و مقالات تحلیلی قرار گیرند.
فروشگاه کتولی همواره تخفیف‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید بمنظور قدردانی از مشتریان وفادار در نظر می‌گیرد.

داستان ما چیست ؟

تاریخچه

فروشگاه مبلمان کتولی در سال ۱۳۸۰ در قالب فروش میز و صندلی اداری دایر شد و از آن زمان تاکنون با گسترش و تجهیز واحد تولیدی خود و بهره گیری از دانش روز دنیا در طراحی و تولید محصولات دامنه فعالیت های خود را افزایش داده است. به طوری که امروزه در مبلمان اداری ، خانگی و فست فود رستورانی حضور پر رنگی در این بازار ها دارد.

ارزش‌ها

ما متوجه و متمركز بر مشتری هستیم برای كاركنان و كار تیمی ارزش قائلیم ، به نوآوری بها می دهیم و خود را ملزم به بهبود مستمر در کار می دانیم و تاكید داریم اطلاعات و آگاهی ما در حوزه های كاری خود باید به روز باشد .

ماموریت

مهم ترین ماموریت‌های ما عبارت است از: آگاه کردن مشتریان قبل از خرید، ارائه با کیفیت ترین محصولات، رقابتی ترین قیمت‌ها و قابل اتکاترین خدمات پس از فروش به مشتریان و تحقق رضایتمندی مشتریان، ارتباط مستقیم با بهترین تامین کنندگان ایرانی و جهانی .

  • گرگان ، خیابان بهشتی ، روبروی بهشت 14
  • 017-32148781
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 مقایسه
0 علاقه مندی ها
حساب کاربری من